Notowania

centrum
06.10.2010 12:25

Małpolskie: Protestujący utrudniają ruch na drodze 44 w centrum Skawiny

Ok. 50 osób protestuje w środę w centrum Skawiny, przechodząc przez przejście dla pieszych. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami - poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, Marek Korzonek. Mieszkańcy domagają się budowy obwodnicy Skawiny.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Ok. 50 osób protestuje w środę w centrum Skawiny, przechodząc przez przejście dla pieszych. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami - poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, Marek Korzonek. Mieszkańcy domagają się budowy obwodnicy Skawiny. *

Przejście dla pieszych, na którym odbywa się protest, jest położone w centrum miasta. Z obydwu stron tworzą się korki. Protestujący co jakiś czas przepuszczają auta. Protest ma potrwać do godz. 13.

"Utrudnienia w ruchu byłyby zapewne większe, ale z dużym wyprzedzeniem ustawiliśmy patrole, które kierują pojazdy na objazdy" - powiedział PAP Korzonek.

Ulica Krakowska w Skawinie stanowi fragment drogi nr 44 łączącej Kraków z Górnym Śląskiem. Jadącym w kierunku Oświęcimia lub Kalwarii Zebrzydowskiej, lub w odwrotnym kierunku do Krakowa, policja radzi omijać Skawinę, korzystając z sąsiednich węzłów na południowej obwodnicy Krakowa.(PAP)

czo/ abr/ mag/

Tagi: centrum, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz