Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Martyniuk: będę miło wspominał funkcję sekretarza klubu Lewicy

0
Podziel się

Były sekretarz klubu Lewicy poseł Wacław Martyniuk powiedział w czwartek,
że miło będzie wspominał okres sprawowania tej funkcji. Jak podkreślił, był sekretarzem klubu od 17
lat.

bEgBowcB

Były sekretarz klubu Lewicy poseł Wacław Martyniuk powiedział w czwartek, że miło będzie wspominał okres sprawowania tej funkcji. Jak podkreślił, był sekretarzem klubu od 17 lat.

Martyniuk został odwołany z funkcji podczas środowego posiedzenia klubu Lewicy. Zastąpiła go Stanisława Prządka.

W nieoficjalnych rozmowach politycy SLD mówią, że Martyniuk naraził się krytycznymi wypowiedziami medialnymi na temat szefa Sojuszu, przewodniczącego sejmowego klubu partii Grzegorza Napieralskiego, przede wszystkim w okresie kampanii prezydenckiej.

bEgBowcD

Odpowiadając na zarzut, że był zbyt krytyczny wobec szefa klubu i partii, Martyniuk ocenił w czwartkowej rozmowie z dziennikarzami, że "każdy dobry i mądry szef przyjmuje krytykę, jako coś normalnego, naturalnego, jako coś, co pozwala mu unikać błędów".

Jak zapewnił, był "krytyczny wobec zjawisk, a nie wobec ludzi, był krytyczny wobec działań a nie wobec konkretnego człowieka". "I taki pozostanę" - zapewnił poseł Lewicy.

"Chyba do annałów historii Sejmu przejdę, bo 17 lat byłem sekretarzem klubu" - mówił Martyniuk. "Coś się kiedyś zaczyna i coś się kończy" - dodał.

Jak podkreślił, będzie bardzo miło wspominał tę funkcję. Podkreślił, że poznał ogromną liczbę osób, wszystkich marszałków Sejmu i uczestniczył w posiedzeniach Konwentu Seniorów od początku lat 90.

bEgBowcJ

"Mogę więc oceniać, mogę podpowiadać, mogę być tym, który z perspektywy czasu może powiedzieć, co powinno być, a czego nie powinno być. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś z tego skorzysta" - powiedział Martyniuk.(PAP)

ajg/ mok/ mow/

bEgBowde
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)