Notowania

mazowiecki
15.03.2010 12:06

Mazowieckie: Dwa karambole na krajowej siódemce

# Dochodzi m.in. informacja o przywróceniu ruchu #

Podziel się
Dodaj komentarz

# Dochodzi m.in. informacja o przywróceniu ruchu #

15.03. Radom,Warszawa (PAP) - Droga krajowa nr 7 jest już odblokowana po dwóch karambolach, do których doszło w poniedziałek rano. W Kroczewie (pow. płoński) zderzyły się 23 auta; dwie osoby zostały ranne. W drugim karambolu koło Zakroczymia zderzyło się 30 pojazdów. Nikt nie ucierpiał.

Jak powiedziała PAP Magdalena Siczek-Zalewska z zespołu prasowego mazowieckiej policji, do serii kolizji w Kroczewie mogło dojść z powodu zimowej aury i trudnych warunków pogodowych; rano na wielu drogach było ślisko.

Według policji, wskutek karambolu dwie osoby zostały ranne; przewieziono je do szpitala. Trzecia zgłosiła się do szpitala, skarżąc się na bóle głowy. Policja bada okoliczności wypadku. Ruch na drodze w tym miejscu został już przywrócony.

Do drugiego karambolu na "siódemce" doszło w okolicach Zakroczymia, gdzie na trasie w kierunku Warszawy zderzyło się 30 aut. Jak powiedziała PAP Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego KSP, poważnie uszkodzonych zostało 12 aut. Także w tym miejscu ruch odbywa się już normalnie.

Nikt nie został ranny. Prawdopodobną przyczyną karambolu było niedostosowanie prędkości do warunków jazdy.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała w porannym komunikacie, że wszystkie drogi krajowe są przejezdne; niemniej na niektórych odcinkach występuje błoto pośniegowe. (PAP)

ilp/ gdy/ mca/ abr/ gma/

Tagi: mazowiecki, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz