Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Mazowieckie: Poszukiwania zaginionej kobiety, chorej na alzheimera

0
Podziel się

W miejscowościach Ogorzelice i Bronowo Zalesie pod Płockiem (Mazowieckie) stu
policjantów i strażaków poszukuje zaginionej 86-letniej kobiety, chorej na alzheimera. Kobieta
wyszła z domu w piątek po południu i dotąd nie powróciła. Może jej towarzyszyć pies.

bEraOKPp

W miejscowościach Ogorzelice i Bronowo Zalesie pod Płockiem (Mazowieckie) stu policjantów i strażaków poszukuje zaginionej 86-letniej kobiety, chorej na alzheimera. Kobieta wyszła z domu w piątek po południu i dotąd nie powróciła. Może jej towarzyszyć pies.

Jak poinformował PAP rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, ostatni raz - w piątek około godz. 20 - kobieta była widziana w miejscowości Bronowo Zalesie, czyli około 3 km od miejsca zamieszkania.

"Zwracamy się z prośbą, między innymi do przejeżdżających w okolicy kierowców, o wszelkie informacje w sprawie zaginionej, które mogą pomóc w jej odnalezieniu" - powiedział Piasek.

bEraOKPr

Informacje można przekazać pod numer telefonu oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Płocku: (24) 266 16 00 lub 266 16 01 albo pod numer alarmowy 997.

Poszukiwana kobieta o imieniu Marianna ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i siwy kolor włosów. Ubrana jest w brązowy sweter i spodnie oraz w czarne buty. Może jej towarzyszyć pies - mieszaniec o białym kolorze sierści.

Nie jest wykluczone, że kobieta może zmierzać w kierunku drogi powiatowej 5201W lub drogi krajowej nr 60 Płock-Ciechanów. (PAP)

mb/ rda/

bEraOKPS
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)