Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mgła utrudnia lądowania na warszawskim lotnisku

0
Podziel się:

Między godziną 5 a 6 rano piloci nie lądowali na warszawskim lotnisku; samoloty czekały w powietrzu na poprawę pogody.

Mgła utrudnia lądowania na warszawskim lotnisku
(luisvilla/CC/Flickr)
bETNkQmt

Z powodu porannej mgły lądowania na warszawskim lotnisku Chopina odbywają się z opóźnieniem - poinformował rzecznik portu Przemysław Przybylski.

[Aktualizacja: godzina 7:55]

_ - Mgła utrudnia lądowania samolotów, pasażerowie mogą spodziewać się opóźnień do 45 minut _ - powiedział Przybylski.

bETNkQmv

Dodał, że między godziną 5 a 6 rano piloci nie lądowali na warszawskim lotnisku; samoloty czekały w powietrzu na poprawę pogody.

Jak powiedziała Magdalena Bojarska z portu lotniczego w Modlinie, opóźnione są trzy poranne rejsy: do Oslo, Londynu (Luton) i Bergamo. _ Piloci tych samolotów czekają na poprawę warunków atmosferycznych, aby wystartować. Natomiast o 6 rano wystartował samolot do Madrytu _ - powiedziała Bojarska.

Czytaj więcej o sytuacji w Warszawie w Money.pl
Oni zapłacą za opóźnienia przy budowie metra - _ Jeśli wykonawca budowy centralnego odcinka II linii metra podjął się prac, wiedząc o trudnych warunkach, ponosi konsekwencje popełnionych błędów _ - powiedział wiceprezydent Warszawy
Warszawa nie chce rozmów o tym pomniku Wysłuchania w tej sprawie chciał klub radnych PiS. Chodzi o koncepcję pomnika, który tworzyłoby 96 nieregularnie rozmieszczonych reflektorów zainstalowanych w chodniku.
Marszałkowska znów otwarta. Ale są utrudnienia Stołeczni kierowcy przypominają sobie o ulicy Marszałkowskiej. Od rana jedna z głównych arterii Warszawy znów jest przejezdna.
bETNkQmW
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)