Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Milion euro za pomoc w odnalezieniu biżuterii skradzionej w Cannes

0
Podziel się:

Stowarzyszenie zrzeszające ubezpieczycieli Lloyd's zaoferowało nawet
milion euro nagrody za pomoc w odnalezieniu biżuterii skradzionej pod koniec lipca w Cannes na
południu Francji - wynika z komunikatu przekazanego we wtorek agencji AFP.

Stowarzyszenie zrzeszające ubezpieczycieli Lloyd's zaoferowało nawet milion euro nagrody za pomoc w odnalezieniu biżuterii skradzionej pod koniec lipca w Cannes na południu Francji - wynika z komunikatu przekazanego we wtorek agencji AFP.

Wartość skradzionych kosztowności to ponad 100 mln euro.

Nagroda sięgająca miliona euro ma zostać "proporcjonalnie" wypłacona "pierwszej osobie, która przekaże informacje pozwalające odnaleźć" skradzioną biżuterię. Wypłata rekompensaty jest obwarowana pewnymi warunkami, których jednak nie sprecyzowano.

Całe ogłoszenie ma zostać opublikowane w środę, wraz ze zdjęciem niektórych zrabowanych przedmiotów, w trzech dziennikach ukazujących się we Francji.

28 lipca uzbrojony mężczyzna zrabował ok. 70 sztuk biżuterii - pierścionki, brylantowe kolie, wisiorki - z hotelu Carlton w Cannes, gdzie odbywała się wystawa biżuterii. Najcenniejsze kosztowności, warte po kilka milionów euro, zostały ubezpieczone, ale nie stało się tak w przypadków innych, o wartości od 20 tys. do 40 tys. euro - poinformowało źródło zbliżone do śledztwa.

Lloyd's nie podał swojej wyceny zrabowanych klejnotów. (PAP)

ksaj/ ap/

14330437

wiadomości
pap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)