Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Min. Kwiatkowski poparł Walczaka w wyborach na prezydenta Sieradza

0
Podziel się:

Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski poparł w czwartek kandydata PO
na prezydenta Sieradza Jacka Walczaka. Zaapelował do wyborców, by w niedzielę 5 grudnia poszli do
urn. Walczak to obecny prezydent miasta.

bEDfOLdx

Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski poparł w czwartek kandydata PO na prezydenta Sieradza Jacka Walczaka. Zaapelował do wyborców, by w niedzielę 5 grudnia poszli do urn. Walczak to obecny prezydent miasta.

Zdaniem Kwiatkowskiego 5 grudnia sieradzanie będą podejmować jedną z najważniejszych decyzji dotyczących przyszłości ich miasta.

Jak mówił podczas konferencji prasowej w Sieradzu, to właśnie w tych wyborach mieszkańcy decydują po jakich drogach będą jeździć, czy będą mieli pięknie odnowiony rynek z funduszy europejskich, czy będą mogli się cieszyć z nowych boisk, z nowej kanalizacji.

bEDfOLdz

Przypomniał, że w niedzielę sieradzanie będą wybierali swojego gospodarza na kolejne cztery lata. Zaapelował do wyborców, aby poszli do urn oraz, by zagłosowali na kandydata PO.

"Obecny prezydent to dobry gospodarz, człowiek z wizją, który zrealizował już bardzo wiele projektów związanych z rewitalizacją starego miasta, z infrastrukturą wodociągowo-kanalizacyjną, drogami, z terenami pod inwestycje" - powiedział.

Walczak w II turze spotka się z bezpartyjnym Mirosławem Owczarkiem. Walczaka przed dwoma tygodniami poparło 40,57 wyborców, Owczarka - 19,8 proc.(PAP)

jaw/ par/ jbr/

bEDfOLea
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)