Notowania

wiadomości
15.02.2011 12:31

Niemcy: Proces mężczyzny, który miał spłodzić 8 dzieci z pasierbicą

Przed sądem w Koblencji w niemieckim kraju związkowym Nadrenia-Palatynat rozpoczął się we wtorek proces 48-letniego mieszkańca gminy Fluterschen w powiecie Westerwald, oskarżonego o seksualne wykorzystywanie swej pasierbicy, a także rodzonej córki oraz pasierba.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Przed sądem w Koblencji w niemieckim kraju związkowym Nadrenia-Palatynat rozpoczął się we wtorek proces 48-letniego mieszkańca gminy Fluterschen w powiecie Westerwald, oskarżonego o seksualne wykorzystywanie swej pasierbicy, a także rodzonej córki oraz pasierba. *

Prokuratura zarzuca mu spłodzenie z pasierbicą ośmiorga dzieci. Łącznie w akcie oskarżenia wymienionych jest 350 czynów karalnych.

Oskarżony zaczął współżyć z 28-letnią obecnie pasierbicą, gdy miała 13 lat. 18-letnia dziś córka stała się jego intymną partnerką w wieku 12 lat. Ojciec obcował z nią przez szereg lat mniej więcej raz w tygodniu, a gdy miała akurat okres, zmuszał ją do seksu oralnego.

Według prokuratury, oskarżony dopuszczał się również aktów przemocy z użyciem wojskowego pasa oraz własnoręcznie wykonanego pejcza. (PAP)

dmi/ ro/

8343283

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz