Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Opole: Strzelanina w centrum handlowym, jedna osoba nie żyje

0
Podziel się

Jedna osoba zginęła w strzelaninie, do której doszło w czwartek po południu w
jednym z opolskich centrów handlowych. Zabity jest prawdopodobnie członkiem gangu, który próbował
napaść na kantor wymiany walut. Policja potwierdza tylko informację o strzelaninie i ofierze
śmiertelnej.

bEgkLmut

Jedna osoba zginęła w strzelaninie, do której doszło w czwartek po południu w jednym z opolskich centrów handlowych. Zabity jest prawdopodobnie członkiem gangu, który próbował napaść na kantor wymiany walut. Policja potwierdza tylko informację o strzelaninie i ofierze śmiertelnej.

"W czwartek po południu doszło do strzelaniny, w wyniku której zginął mężczyzna. Trwają czynności procesowe i dla dobra śledztwa nie udzielamy więcej informacji w tej sprawie" - powiedziała PAP podkom. Marzena Grzegorczyk z zespołu prasowego opolskiej policji.

Według świadków zdarzenia sceny, jakie rozegrały się w centrum handlowym, przypominały "amerykański film akcji". Do budynku weszło trzech mężczyzn, jeden czekał na zewnątrz w zaparkowanym samochodzie. Krótko po tym padły strzały. Świadkowie podkreślają, że na miejscu natychmiast zjawiła się liczna grupa zamaskowanych policjantów, którzy wyciągnęli z samochodu jednego z prawdopodobnych uczestników napadu. Funkcjonariusze próbowali też - bezskutecznie - reanimować mężczyznę postrzelonego prawdopodobnie przez pracownika lub właściciela kantoru.

bEgkLmuv

Według świadków, w strzelaninie ranny został jeszcze jeden mężczyzna - prawdopodobnie również uczestnik napadu. Policja nie potwierdza tej informacji. (PAP)

jsz/ itm/ mag/

bEgkLmuW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)