Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Podejrzany o zabójstwo zgłosił się na policję

0
Podziel się:

Od stycznia tego roku poszukiwany był listem gończym.

Podejrzany o zabójstwo zgłosił się na policję
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bFfJsnZx

22-letni Sergiusz J. od stycznia tego roku poszukiwany był listem gończym. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego więzienia.

Poinformował o tym rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania. Dodał, że 22-latek nie ustosunkował się do stawianych mu zarzutów. Śledczy wystąpili już do sądu z wnioskiem o jego aresztowanie. Decyzja w tej sprawie ma zapaść jeszcze w poniedziałek.

Jak ustalono, 23 grudnia ub. roku podejrzany wraz z czterema swoimi kolegami chciał wejść do jednego z klubów na ul. Moniuszki w Łodzi. Pracownicy ochrony nie chcieli jednak ich wpuścić. Wcześniej cała piątka została wyproszona z innego pubu za agresywne zachowanie.

bFfJsnZz

W czasie, kiedy trwała "przepychanka" z ochroną, z klubu wychodził wraz ze swoją dziewczyną oraz dwoma kolegami 31-letni łodzianin. Zwrócił on mężczyznom uwagę, że blokują drzwi.

Uwaga ta wywołała agresję u podejrzanego, który wyciągnął z kieszeni składany nóż i ugodził nim pięciokrotnie 31-latka. Ranił też dziewczynę. Następnie uciekł, podobnie jak jego koledzy. 31-latek w stanie ciężkim trafił do szpitala, gdzie bardzo długo walczył o życie.

Czytaj więcej w Money.pl
To on uciął maczetą rękę? Areszt dla 36-latka 36-letni mieszkaniec Żyrardowa był od marca poszukiwany za usiłowanie zabójstwa przy użyciu broni palnej. Policjanci zatrzymali go w Poznaniu
Zamieszki w Szwecji. Przez zabójstwo Grupy młodzieży zaatakowały policjantów w dzielnicy Husby na przedmieściu Sztokholmu, podpaliły również samochody i budynek parkingu.
Wstrząsająca zbrodnia. Brytyjczyk przyznał się do zabójstwa dzieci Mieszkający we Francji Brytyjczyk przyznał się do zabójstwa dwojga swoich dzieci w wieku pięciu i dziesięciu lat. Ich ciała odnaleziono dziś w domu rozwiedzionej pary. Miały podcięte gardła.
bFfJsoaa
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)