Notowania

podlaskie
03.12.2010 07:31

Podlaskie: Poprawiły się warunki na drogach

Poprawiły się warunki jazdy na podlaskich drogach. Nawierzchnie na trasach krajowych są czarne i mokre - poinformowano w piątek rano PAP w Punkcie Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Poprawiły się warunki jazdy na podlaskich drogach. Nawierzchnie na trasach krajowych są czarne i mokre - poinformowano w piątek rano PAP w Punkcie Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku. *

Ruch odbywa się bez przeszkód, miejscami utrzymuje się jednak lokalna śliskość. GDDKiA informuje, że na drogach głównych nie ma błota pośniegowego. Sytuacja się poprawiła, bo w nocy z czwartku na piątek nie padał śnieg, nie wieje też silny wiatr, który w czwartek utrudniał odśnieżanie.

Poprawiła się też sytuacja na drogach w Białymstoku - oceniło Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego. Dyżurny w Centrum określił tę sytuację jako "stabilną". Centrum podało PAP, że firmy, które na zlecenie miasta odśnieżają ulice miały czas i warunki do tego, by "doczyścić" ulice, reagowano na uwagi zgłaszane przez mieszkańców. Ruch odbywa się płynnie.

Centrum poinformowało też, że opady śniegu w Białymstoku meteorolodzy zapowiadają w nocy z piątku na sobotę. Może spaść kolejne 10-15 cm śniegu.(PAP)

kow/ bos/

Tagi: podlaskie, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz