Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pożar
04.08.2012 14:20

Pożar w Ursusie, jedna osoba nie żyje

Dwie osoby uległy lekkiemu zaczadzeniu. Strażacy znaleźli w domu zwęglone zwłoki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Jedna osoba poniosła śmierć w pożarze domu, który w dziś rano z nieustalonych jeszcze przyczyn wybuchł w domu w Ursusie - podała stołeczna straż pożarna. Dwie osoby uległy lekkiemu zaczadzeniu.

Jak powiedział Piotr Rżysko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, ogień w niewielkim komunalnym domu mieszkalnym pojawił się około godz. 8 rano. W akcji uczestniczyło sześć zastępów straży.

Strażacy znaleźli zwęglone zwłoki. Pogotowie odwiozło do szpitala dwie osoby, które zostały lekko zaczadzone dymem. - _ Jedna osoba wyskoczyła przez okno z pierwszego piętra na tzw. skokochron _ - dodał Rżysko.

Ewakuowano mieszkańców domu. Jego dach jest rozbierany w obawie przed ewentualnym zarzewiem ognia. Nadzór budowlany zdecyduje o dalszych losach budynku. Gmina będzie musiała zapewnić mieszkańcom lokale zastępcze.

Czytaj więcej na podobne tematy w Money.pl
Płonie wielka hałda śmieci. Strażacy walczą Aż 11 zastępów gasi pożar, który wybuchł dziś po południu na wysypisku śmieci w miejscowości Mnichy w Wielkopolsce.
Kolejna ofiara wypalania traw w Polsce Tylko wczoraj radomscy strażacy odebrali 80 zgłoszeń o pożarach związanych z wypalaniem traw.
Obiecują, że po pożarze prądu nie zabraknie Ubytek mocy w Elektrowni Turów został zastąpiony poprzez zwiększenie produkcji w innych elektrowniach.
Tagi: pożar, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz