Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Jarosław Kaczyński
25.06.2010 16:19

Prezes PiS spotka się z Napieralskim

Jarosław Kaczyński wciąż liczy na to, że lider SLD poprze go w II turze wyborów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Prezes PiS, kandydat na prezydentaJarosław Kaczyńskizapowiada, że spotka się z szefem SLD, kandydatem w I turze wyborów prezydenckichGrzegorzem Napieralskim. *

Pytany, czy spotka się z Napieralskim przed II turą wyborów prezydenckich, Kaczyński powiedział, że _ jeżeli Grzegorz Napieralski zaproponuje takie spotkanie, to z całą pewnością _.

Na uwagę, że Napieralski powiedział, iż czeka na zaproszenie od prezesa PiS, Jarosław Kaczyński stwierdził, że _ to już jest powiedzenie czegoś bardzo konkretnego _. - _ To się spotkam _- dodał.

Dopytywany, czy spodziewa się jasnej deklaracji Napieralskiego w sprawie II tury wyborów, polityk PiS, odparł, że _ gdyby tutaj stał Grzegorz Napieralski, mógłby odpowiedzieć _. _ - Ja nazywam się Kaczyński _ - podkreślił.

Wczoraj Napieralskispotkał się z kandydatem PO marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim. Zapowiedział wówczas, że w przyszłym tygodniu ma się odbyć kolejne spotkanie obu polityków. Po nim lider Sojuszu ma podjąć decyzję ws. ewentualnego poparcia w II turze, któregoś z kandydatów na prezydenta.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: Jarosław Kaczyński, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz