Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Prezydent ma kanał na YouTube

0
Podziel się

41 stałych widzów i 4 tys. wyświetleń - to bilans oficjalnego kanału prezydenta.

Prezydent ma kanał na YouTube
(PAP/EPA)
bEqDfxHF

41 stałych widzów i niespełna 4 tysiące wyświetleń - to bilans niecałych czterech tygodni funkcjonowania oficjalnego kanału prezydenta Lecha Kaczyńskiego na popularnym serwisie internetowym YouTube.

Internauci odwiedzający kanał użytkownika wwwprezydentpl na stronie www.youtube.com mogą jak dotąd obejrzeć 9 nagrań z udziałem głowy państwa. Kilkuminutowe filmy to m.in. relacje z wizyt Lecha Kaczyńskiego, jego spotkań z przywódcami innych krajów, czy np. udziału w obchodach 20 rocznicy obrad Okrągłego Stołu.

Nagrania to nie tylko fragmenty przemówień prezydenta, to także tzw. przebitki - obrazy otoczenia wydarzenia, które w profesjonalnych materiałach dziennikarskich stosuje się, by uatrakcyjnić przekaz. Niektóre materiały uzupełnione są też tłem muzycznym.

bEqDfxHH

Pokazywanych filmów nie można oceniać, ani - co jest normą w tym serwisie - komentować. _ Nie oznacza to, że nie liczymy się z głosem internautów _ - czytamy na stronie.

Uwagi i sugestie można przekazywać przez specjalny _ formularz kontaktu z użytkownikiem _. _ Na pewno zostaną przeczytane, a dobre pomysły uwzględnione w dalszych pracach nad rozwojem tej strony _ - zapewniają administratorzy kanału Lecha Kaczyńskiego.

bEqDfxHN

Najwięcej widzów - ponad 1500 - obejrzało film z uroczystości uhonorowania prezydenta przez _ Niezależną Gazetę Polską _ za zaangażowanie w popieraniu Gruzji w konflikcie z Rosją. Podobnym zainteresowaniem cieszy się materiał zatytułowany _ Modlitwa ekumeniczna _, który jest relacją ze spotkania głowy państwa z przedstawicielami kościołów chrześcijańskich.

Najmniej wyświetleń - jedynie 176 - ma film o konferencji w związku z rocznicą rozpoczęcia Obrad Okrągłego Stołu.

| Czym jest Youtoube |
| --- |
| YouToube to serwis internetowy umożliwiający prezentację filmów, wideoklipów lub własnych mini produkcji w internecie. Dzięki temu, że film może zamieścić w każdy, serwis często służy promowaniu oryginalnych postaci i przedsięwzięć. Swoje oficjalne kanały ma w nim m.in. wiele gwiazd muzyki. |

ZOBACZ TAKŻE:

bEqDfxIi
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)