Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Putin: odpowiedzialni za śmierć cywilów w Libii powinni się modlić

0
Podziel się

TASS) - Do modlitwy o zbawienie duszy namawiał we wtorek
odpowiedzialnych za ofiary cywilne w Libii premier Rosji Władimir Putin, który przebywa z wizytą w
Słowenii.

bEhEnLOt

*TASS) - Do modlitwy o zbawienie duszy namawiał we wtorek odpowiedzialnych za ofiary cywilne w Libii premier Rosji Władimir Putin, który przebywa z wizytą w Słowenii. *

Putin odrzucił sugestie rozdźwięku między sobą a prezydentem Dmitrijem Miedwiediewem w kwestii wydarzeń w Libii mówiąc, że prezydent odpowiada za politykę zagraniczną i w tej dziedzinie "nie może być dwoistości".

"Co dotyczy istoty sprawy (w Libii), to (...) wszyscy powinniśmy myśleć o ofiarach, których liczba rośnie i w wyniku wojny domowej, i w wyniku ataków rakietowych, wszyscy powinniśmy o tym myśleć. Oczywiście w pierwszej kolejności powinni myśleć ci, którzy są odpowiedzialni za tę tragedię, myśleć i modlić się o zbawienie swej duszy" - powiedział Putin.

bEhEnLOv

Miedwiediew skrytykował w poniedziałek - nazywając ją niedopuszczalną - wypowiedź Putina, który oświadczył, że rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ dotycząca Libii przypomina "średniowieczne wezwania do wypraw krzyżowych". Określił też międzynarodową operację wojskową w Libii jako "wtargnięcie z zewnątrz". (PAP)

mmp/ ap/

8617021 8616949

bEhEnLOW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)