Notowania

chavez
30.09.2011 06:59

Pytają Chaveza o zdrowie. "Makabryczne"

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez powiedział, że wyniki jego ostatnich badań są wyśmienite.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ EPA)

*Prezydent Wenezueli Hugo Chavez powiedział, że wyniki jego ostatnich badań są wyśmienite, szybko wraca do zdrowia i zdecydowanie zaprzeczył pogłoskom, jakoby jego stan zdrowia poważnie się pogorszył. *

Chavez powiedział, że szybko dochodzi do siebie po chemioterapii i przybiera na wadze. Ponownie odmówił podania typu nowotworu, jaki wycięto mu podczas operacji trzy miesiące temu. Podobne pytanie skierowane do jakiejkolwiek osoby cierpiącej na raka określił jako _ makabryczne _. Potwierdził jedynie, że cierpiał na nowotwór złośliwy.

_ - Najlepszą odpowiedzią na pytania o zdrowie będzie życie, jakie odtąd będę prowadził, ja nowy Chavez _ - powiedział polityk, który w październiku 2012 roku zamierza ubiegać się o reelekcję.

Chavez wraca do życia publicznego (Russia Today, ang.):

Chavez publicznie wyśmiał doniesienia amerykańskiej gazety _ El Nuevo Herald of Miami _, według której jego stan się pogarsza, do tego stopnia, że miał nawet wymagać hospitalizacji.

W czerwcu 57-letni wenezuelski prezydent poddał się na Kubie operacji usunięcia nowotworu w rejonie miednicy. Potem przeszedł trzy serie chemioterapii, w tym dwie na Kubie. Od początku choroby Chavez regularnie informuje o swoim stanie zdrowia.

Czytaj więcej o zdrowiu pprezydenta Wenezueli
[ ( http://static1.money.pl/i/h/16/t75536.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/chavez;oglosil;zwyciestwo;nad;choroba,210,0,863954.html) Chavez ogłosił zwycięstwo nad chorobą Prezydent Wenezueli wyznał w transmitowanym przez telewizję nagraniu, że po kolejnej operacji wygrał walkę z chorobą nowotworową.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/16/t75536.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dyktator;pokonuje;chorobe;u;boku;castro,175,0,914351.html) Dyktator pokonuje chorobę u boku Castro Prezydent Wenezueli Hugo Chavez walczy z nowotworem.
Tagi: chavez, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz