Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
dzieci
24.06.2006 14:13

Rodzinna tragedia w Krakowie - matka i dziecko zamordowani

42-letni krakowianin jest podejrzewany o zabójstwo swojej żony i 12-letniego syna. Policjanci znaleźli ciała kobiety i chłopca w sobotę po południu. Mężczyzna został zatrzymany - poinformował PAP rzecznik małopolskiej policji młodszy inspektor Dariusz Nowak.

Podziel się
Dodaj komentarz

*42-letni krakowianin jest podejrzewany o zabójstwo swojej żony i 12-letniego syna. Policjanci znaleźli ciała kobiety i chłopca w sobotę po południu. Mężczyzna został zatrzymany - poinformował PAP rzecznik małopolskiej policji młodszy inspektor Dariusz Nowak. *

Policję zawiadomiła koleżanka zmarłej zaniepokojona tym, że kobieta nie przyszła w sobotę do pracy. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali męża ofiary. "W drugim pokoju przykryte kocem leżały zwłoki 45-letniej kobiety i dziecka" - powiedział Nowak.

Według wstępnych ustaleń, oboje zginęli od uderzeń tępym narzędziem. Do tragedii mogło dojść kilkanaście godzin wcześniej. Mężczyzna będzie przesłuchiwany. "Na razie kontakt z nim jest utrudniony. Nie odpowiada na zadawane pytania" - dodał Nowak.

Za zabójstwo grozi dożywocie.(PAP)

wos/ bno/

Tagi: dzieci, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz