Notowania

wiadomości
24.06.2013 07:47

Samochód staranował dom jednorodzinny

Budynek ma zniszczone dwie ściany i nie wiadomo, czy będzie się jeszcze nadawał do zamieszkania.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Budynek ma zniszczone dwie ściany i nie wiadomo, czy będzie się jeszcze nadawał do zamieszkania.

- _ W nocy z niedzieli na poniedziałek samochód poruszał się prostą drogą i na razie nie wiadomo, dlaczego zjechał nagle na pobocze i uderzył w stojący opodal budynek. W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby znajdujące się w aucie, właścicielce budynku na szczęście nic się nie stało _ - poinformował oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Toruniu.

Wbity w budynek samochód udało się wyciągnąć dopiero po podparciu konstrukcji domu. Na skutek uderzenia pojazdu zniszczone zostały dwie zewnętrzne ściany.

Lokatorzy zniszczonego domu zostali zakwaterowani w tymczasowym lokalu udostępnionym przez władze Kowala. W poniedziałek inspektorzy nadzoru budowlanego ocenią czy ich dom będzie się jeszcze nadawał do remontu i zamieszkania.

Czytaj więcej w Money.pl
Jeśli zderzenie, to tylko czołowe W każdym aucie istnieją strefy zgniotu, znajdujące się w przedniej części samochodu. W momencie uderzenia, specjalnie skonstruowany przód samochodu ulega odkształceniu, pochłaniając energię kinetyczną.
Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej
Nie kładź zakupów na tylnym siedzeniu. Mogą Cię zabić Przy zderzeniu niezabezpieczone przedmioty w samochodzie mogą uderzyć z siłą przekraczającą 20-krotnie ich wagę.
Krajowa droga zablokowana po wypadku Z nieustalonych dotąd przyczyn osobowe renault zderzyło się z ciężarowym mercedesem. W wyniku wypadku zginął kierowca samochodu osobowego.
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz