Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek
02.02.2008 11:52

Śląsk: Trzy śmiertelne ofiary nocnego wypadku

(informacja o wieku ofiar, dodatkowe informacje o okolicznościach wypadku)

Podziel się
Dodaj komentarz

(informacja o wieku ofiar, dodatkowe informacje o okolicznościach wypadku)

2.2.Katowice (PAP) - Trzej młodzi mężczyźni zginęli w nocy z piątku na sobotę w wypadku drogowym w Radzionkowie w powiecie tarnogórskim (Śląskie) - poinformował PAP nadkomisarz Piotr Bieniak z zespołu prasowego śląskiej policji. Audi a4, którym jechali, uderzyło w narożnik restauracji.

"Jechali ulicą Kużaja, zjechali na prawe pobocze, potem przejechali przez chodnik i uderzyli w budynek restauracji, stojącej przy skrzyżowaniu ulic Kużaja i Gwarków" - powiedział PAP rzecznik policji w Tarnowskich Górach Rafał Biczysko.

Wszyscy zginęli na miejscu. Aby wydobyć ich ciała z samochodu, strażacy użyli sprzętu hydraulicznego. Ofiary to mieszkańcy Radzionkowa. Bieniak powiedział, że jeden z mężczyzn miał 19 lat. Dwaj pozostali to 27-latkowie, jeden ze starszych mężczyzn prowadził auto.

Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość. "Licznik samochodu po wypadku wskazywał 150 km na godzinę" -dodał Bieniak.

Z jaką prędkością jechało auto ostatecznie ustali biegły. Sekcja zwłok wykaże z kolei, czy mężczyźni byli pod wpływem alkoholu lub środków odurzających - powiedział Biczysko.(PAP)

kon/ la/

Tagi: wypadek, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz