Notowania

wiadomości
03.09.2013 12:17

Śląskie: Drogi po porannych kolizjach już przejezdne

# dochodzi inf. o odblokowaniu dróg #

Podziel się
Dodaj komentarz

# dochodzi inf. o odblokowaniu dróg #

03.09. Katowice (PAP) - Ważne trasy w województwie śląskim, gdzie we wtorek rano występowały utrudnienia, są już przejezdne - podała śląska policja drogowa. Przyczyną większości kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze - padał deszcz.

Po zderzeniu samochodu osobowego z dźwigiem zablokowana była droga krajowa nr 94 w Sosnowcu. Utrudnienia występowały też na wylotowej trasie z Katowic w kierunku Wisły. Na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Armii Krajowej jeden pas ruchu w kierunku Mikołowa był zablokowany po tym, jak cysterna wbiła się w ogrodzenie. Konieczne było przepompowanie przewożonego przez nią paliwa.

W Dąbrowie Górniczej na zjeździe z drogi krajowej nr 1 na trasę S1 zderzyły się dwie ciężarówki, blokując przejazd. Tam rozlane paliwo trzeba było usunąć z jezdni. Ogromny korek utworzył się też na Al. Murckowskiej w Katowicach po tym, jak na zjeździe na autostradę A-4 star zawisł na barierkach.

W Tychach na zjeździe z trasy S1 na drogę krajową nr 1 tir uderzył w trzy samochody osobowe. Poszkodowana została jedna osoba. (PAP)

lun/ bno/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz