Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Śląskie: Kolejny pedofil w areszcie

0
Podziel się:

22.3.Katowice (PAP) - Przez prawie trzy lata 39-latek z Piekar
Śląskich molestował seksualnie 14-letnią obecnie córkę swojej
żony, częstując dziewczynkę alkoholem i grożąc umieszczeniem jej w
domu dziecka - ustaliła policja i prokuratura. Mężczyzna trafił do
aresztu. Grozi mu 10 lat więzienia.

bFgmcJaZ

22.3.Katowice (PAP) - Przez prawie trzy lata 39-latek z Piekar Śląskich molestował seksualnie 14-letnią obecnie córkę swojej żony, częstując dziewczynkę alkoholem i grożąc umieszczeniem jej w domu dziecka - ustaliła policja i prokuratura. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu 10 lat więzienia.

"Ojczym zmuszał dziecko do obcowania płciowego, będąc z dziewczynką w mieszkaniu pod nieobecność niczego nie podejrzewającej żony. Gdy matka dziewczynki dowiedziała się o tym, natychmiast powiadomiła policję" - powiedział w środę PAP Jacek Pytel z zespołu prasowego śląskiej policji.

Ustalono, że Adam B. molestował dziecko od czerwca 2003 roku. Badania lekarskie potwierdziły zeznania dziewczynki. Poszkodowanej zapewniono pomoc psychologa. Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach zdecydował o aresztowaniu mężczyzny.

bFgmcJbb

To kolejny pedofil zatrzymany w ostatnich dniach przez śląską policję. Także w środę policja poinformowała o aresztowaniu pod zarzutem seksualnego molestowania kilkuletnich dzieci 61-letniego mieszkańca Jastrzębia Zdroju. Jedną z ofiar pedofila była jego sześcioletnia wnuczka. (PAP)

mab/ bno/

bFgmcJbC
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)