Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory 2011
09.08.2011 17:37

SLD twierdzi, że da się lubić. Dlatego w kampanii stawia na Facebooka

Sojusz stawia na internet - na Facebooku uruchomił już interaktywną aplikację, w ramach której - odpowiadając na osiem pytań - można sprawdzić, do której z partii jest nam najbliżej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*W drugiej połowie sierpnia SLD zainauguruje kampanię wyborczą konwencją programową. Sojusz chce też przedstawić liderów swoich list oraz zaprezentować kilka odsłon programowych, poświęconych m.in. wojsku i edukacji. Billboardy i spoty będą, ale we wrześniu. *

W części kampanii adresowanej do ludzi młodych Sojusz stawia na internet - na Facebooku uruchomił już interaktywną aplikację, w ramach której - odpowiadając na osiem pytań - można sprawdzić, do której z partii jest nam najbliżej.

Internetowych ciekawostek będzie więcej - zapowiada szef sztabu wyborczego SLD Stanisław Wziątek.

_ - Na drugą połowę sierpnia planujemy inaugurację naszej kampanii - to będzie konwencja programowa, w ramach której przedstawimy całościowy materiał programowy, obejmujący wszystkie sektory. Zaprezentujemy też nasze hasło _ - poinformował Wziątek.

Również w sierpniu Sojusz chce szerzej omówić poszczególne części swojego programu. _ - Mamy przygotowany jeden program obejmujący programy sektorowe. Każdy z tych programów sektorowych będzie pojedynczo prezentowany, część z takich prezentacji już się odbyła. Najbliższa prezentacja odbędzie się w niedzielę w Warszawie, przedstawię analizę sytuacji w polskich siłach zbrojnych, w Ministerstwie Obrony Narodowej oraz propozycje zmian _ - powiedział Wziątek, który kieruje sejmową komisją obrony narodowej.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/132/t130692.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;szykuje;wielka;ofensywe;wraca;lodowka,195,0,888515.html) Jaką kampanię szykuje PiS. Zobacz, które chwyty wrócą
Pytany o billboardy i spoty Wziątek odpowiada, że będą ale _ w bardzo niewielkiej ilości _. Mają pojawić się we wrześniu. Wziątek nie chciał zdradzić, kto będzie na billboardach, powiedział jedynie, że będą one miały _ charakter wizerunkowy _.

Sojusz będzie przedstawiał w kampanii liderów poszczególnych list. Szef partii Grzegorz Napieralski otworzy listę Sojuszu w Szczecinie, liderem stołecznej listy Sojuszu będzie Ryszard Kalisz, a w okręgu podwarszawskim Katarzyna Piekarska.

Jedynką w Krakowie będzie rzecznik SLD Tomasz Kalita, w Gdańsku - wicedyrektor tamtejszego Teatru Miejskiego Miniatura Krzysztof Andruszkiewicz, a w Gdyni - Leszek Miller.

Z list SLD wystartują także na dalszych miejscach m.in. w Wałbrzychu były sekretarz generalny Sojuszu Marek Dyduch, w Legnicy Małgorzata Szmajdzińska, wdowa po wicemarszałku Sejmu Jerzym Szmajdzińskim.

W wyborach do Senatu SLD poprze wielu kandydatów niezależnych, w tym: obecnego senatora niez. Włodzimierza Cimoszewicza (Białystok), byłego lidera SdPl Marka Borowskiego (Warszawa), posłankę Socjaldemokracji Izabellę Sierakowską (Lublin), posła niezrzeszonego Andrzeja Celińskiego (Warszawa).

Czy politycy wiedzą, jak prowadzić kampanię w sieci? Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/115/t124019.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/zawadzki;politycy;pokochali;internet;ale;tylko;na;chwile,72,0,868168.html) Zawadzki: Politycy pokochali internet, ale tylko na chwilę Użyją go jak tuby wyborczej, zamiast zakazanej telewizji, a potem zapomną.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/148/t90772.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/biuro;sld;odwiedzisz;w;second;life,113,0,867953.html) Biuro SLD odwiedzisz w Second Life SLD podwaja swoje wysiłki w przygotowaniu kampanii internetowej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/107/t79467.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/politycy;pjn;chca;rozmawiac;z;wyborcami;na;facebooku;i;twitterze,82,0,886866.html) PJN zrobi to na Facebooku i Twitterze Zamiast billboardów chce w kampanii rozmawiać z wyborcami w sieci.
Tagi: wybory 2011, sld, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz