Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
24.03.2012 17:29

Śmiertelny wypadek na DK 6. Droga zablokowana

Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wypadku, do jakiego doszło po południu na drodze krajowej nr 6 Szczecin - Gdańsk.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Cezary Okupski/CC/Flickr)

*Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wypadku, do jakiego doszło po południu na drodze krajowej nr 6 Szczecin - Gdańsk w okolicy miejscowości Biesiekierz (Zachodniopomorskie). *

Droga w tym miejscu jest zablokowana. Policja zorganizowała objazd. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

Do wypadku - jak powiedziała Urszula Chylińska z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie - doszło kilkanaście minut po godz. 15. Osobowe auto zderzyło się z ciężarówką, Kierowca samochodu osobowego zginął.

Kierowcę ciężarówki odwieziono do szpitala. Policja zorganizowała objazd przez Kraśnik Koszaliński - Warnino - Świemino.

O wypadkach czytaj w Money.pl
Droga krajowa numer 10 odblokowana Odblokowano już drogę krajową nr 10 na wysokości miejscowości Motaniec (Zachodniopomorskie).
Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 10 Po wypadku, w którym zginęły dwie osoby, zablokowana jest dziś droga krajowa nr 10 na wysokości miejscowości Motaniec (Zachodniopomorskie).
Wypadek zablokował ważną drogę krajową Do zderzenia czterech pojazdów doszło w miejscowości Szpęgawsk niedaleko Starogardu Gdańskiego.
Tagi: wypadki drogowe, wypadek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz