Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
08.04.2013 14:47

Świętokrzyskie: Napad na punkt kasowy w Gnojnie

Policja poszukuje sprawcy napadu na punkt kasowy Banku Spółdzielczego w Gnojnie (pow. buski). Zamaskowany mężczyzna przedmiotem przypominającym broń sterroryzował dwie pracownice. Zażądał wydania pieniędzy. Na razie nie wiadomo jaką sumę udało mu się zabrać.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Policja poszukuje sprawcy napadu na punkt kasowy Banku Spółdzielczego w Gnojnie (pow. buski). Zamaskowany mężczyzna przedmiotem przypominającym broń sterroryzował dwie pracownice. Zażądał wydania pieniędzy. Na razie nie wiadomo jaką sumę udało mu się zabrać. *

Jak informuje policja w poniedziałek około 12:30 do punktu kasowego Banku Spółdzielczego wszedł szczupły mężczyzna w wieku ok. 20-30 lat. Ubrany był w kominiarkę, jasne spodnie i ciemną kurtkę. "W ręku trzymał przedmiot przypominający broń" - poinformował PAP rzecznik świętokrzyskiej policji, podkom. Grzegorz Dudek.

Napastnik zastraszył dwie pracownice, które wydały mu pieniądze. Trwa szacowanie strat. Jak zaznacza policja nikomu nic się nie stało.

Policja ustala rysopis napastnika oraz szuka świadków tego zdarzenia. Wszyscy, którzy mogą pomóc policji proszeni są o kontakt pod numerem 112 lub 997. (PAP)

kps/ pz/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz