Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sylwestrowy Konkurs Butelkowy - po raz 7. w Gdańsku

0
Podziel się

Po raz siódmy gdańska Rada Miejska wspólnie z miejscowym zakładem utylizacji
organizują Sylwestrowy Konkurs Butelkowy. Każdy, kto w sylwestra i w ciągu dwóch dni nowego roku
wrzuci do specjalnych pojemników szklane opakowania po napojach, może wygrać nagrodę.

bEqDGjEB

Po raz siódmy gdańska Rada Miejska wspólnie z miejscowym zakładem utylizacji organizują Sylwestrowy Konkurs Butelkowy. Każdy, kto w sylwestra i w ciągu dwóch dni nowego roku wrzuci do specjalnych pojemników szklane opakowania po napojach, może wygrać nagrodę.

Jak poinformował Mariusz Feliński z biura Rady Miasta Gdańska, w każdej butelce powinna znaleźć się kartka z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu uczestnika konkursu. Zielone pojemniki, do których należy wrzucać szklane opakowania, będą rozstawione na Targu Węglowym w centrum miasta, gdzie we wtorek wieczorem odbędzie się koncert sylwestrowy.

Butelki będą zbierane do 2 stycznia. Następnie komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Rady Miasta i Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku dokona losowania. Do wygrania są: rower, odtwarzacz blu-ray 3D, tablet i odtwarzacze mp4.

bEqDGjED

Dodatkową nagrodę - bon o wartości 500 zł na sprzęt sportowy ufundowany przez Zakład Utylizacyjny - można będzie zdobyć, wymyślając hasło promujące ideę selektywnego zbierania odpadów.

W ubiegłym roku w Sylwestrowym Konkursie Butelkowym w Gdańsku zebrano prawie trzy tysiące sztuk różnego rodzaju szklanych butelek.

Podczas tegorocznej imprezy sylwestrowej w Gdańsku na Targu Węglowym wystąpią Patrycja Markowska wraz z zespołem i niemieckie trio Cascada. Po północy i pokazie fajerwerków na scenie pojawi się ostatni wykonawca - Mike Candys. (PAP)

rop/ pad/

bEqDGjFe
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)