Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Uwaga redakcje

0
Podziel się:

w sposób płynny - zastąpiony systemem
Tryton, który posiada funkcje zgodne z międzynarodowymi
standardami ustalonymi przez organizację IPTC (www.iptc.org).

bELsDtuJ

w sposób płynny - zastąpiony systemem Tryton, który posiada funkcje zgodne z międzynarodowymi standardami ustalonymi przez organizację IPTC (www.iptc.org).

Zmiana systemu będzie praktycznie niedostrzegalna u odbiorców serwisów PAP i nie wpłynie ani na jakość, ani na czas ich dostarczania. Dotyczy to wszystkich kanałów dystrybucji - satelity, strony www, ftp, BBS, e-maila. Również format dostarczanych depesz nie ulegnie zmianie.

Niewielkim zmianom mogą ulec jedynie słowa kluczowe w depeszach, co ma znaczenie dla tych Klientów PAP, którzy odbierają serwisy przez ftp, e-mail lub drogą satelitarną i którzy jednocześnie wykorzystują słowa kluczowe do dystrybucji depesz PAP w wewnętrznych systemach redakcyjnych.

bELsDtuL

Za kilka miesięcy PAP zaoferuje możliwość odbierania serwisów w formacie NewsML, co ułatwi selekcję informacji oraz umożliwi automatyczne lub półautomatyczne dystrybuowanie ich w systemach redakcyjnych lub na stronach internetowych.

Więcej informacji na temat zmian: Ryszard Niżewski, e-mail: r.nizewski@pap.pl r.nizewski@pap.pl, tel: +48 22 509 2444, kom: +48 697 716 281.

woj/

bELsDtvm
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)