Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

W Grecji ewakuowano ministerstwo finansów

0
Podziel się

Otrzymano informację o zagrożeniu bombowym przed konferencją prasową.

W Grecji ewakuowano ministerstwo finansów
(MPD01605/CC/Flickr)
bEhtLqbp

Greckie ministerstwo finansów zostało ewakuowane po tym jak otrzymano informacje o zagrożeniu bombowym przed planowaną konferencją prasową szefa resortu Jeorjosa Papakonstantinu.

_ - W ministerstwie odebrano o godz. 12.50 (godz. 11.50 czasu polskiego) anonimowy telefon z ostrzeżeniem, że bomba wybuchnie o 13.30 (12.30 czasu polskiego). Teraz sprawdzamy, czy był to żart _ - powiedział przedstawiciel policji.

Siły bezpieczeństwa otoczyły teren wokół ministerstwa finansów. Przedstawiciel resortu powiedział, że konferencja prasowa ministra został odłożona o godzinę.

bEhtLqbr

Minister Papakonstantinu ma skomentować na spotkaniu z prasą wyniki ostatniej wizyty misji UE i MFW, która oceniła, w jaki sposób rząd Grecji wprowadza w życie program oszczędnościowy.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/211/t102867.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/greccy;transportowcy;odblokowali;stacje;benzynowe,81,0,650577.html) Greccy transportowcy odblokowali stacje benzynowe Teraz chcą rozmawiać z rządem. Sprzeciwiają się liberalizacji rynku.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/40/t92200.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/grecja;strajk;unieruchomil;statki;w;portach,98,0,627298.html) Grecja: Strajk unieruchomił statki w portach Grecki premier Giorgios Papandreu ma problem z kolejną strajkującą grupą społeczną.
bEhtLqbS
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)