Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Warmińsko-Mazurskie: Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 53

0
Podziel się

Dziewięć osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych w wypadku w miejscowości
Korpele na drodze krajowej nr 53 ze Szczytna do Olsztyna. Trasa będzie zablokowana przez ok. cztery
godziny - poinformowała w środę warmińsko-mazurska policja.

bErwQCBh

Dziewięć osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych w wypadku w miejscowości Korpele na drodze krajowej nr 53 ze Szczytna do Olsztyna. Trasa będzie zablokowana przez ok. cztery godziny - poinformowała w środę warmińsko-mazurska policja.

Rzeczniczka szczycieńskiej policji Aneta Choroszewska-Bobińska powiedziała PAP, że na drodze pod Korpelami zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Policja nie informuje jeszcze o szczegółach tego wypadku.

Wiadomo jedynie, że rannych zostało dwoje dzieci i dwoje dorosłych jadących fordem w kierunku Olsztyna. Drugim z rozbitych samochodów - marki audi - podróżowało pięć osób. Kierowcę i dwoje pasażerów z tego auta przetransportowano do szpitali w Olsztynie i Szczytnie. Pozostała dwójka pasażerów odniosła lżejsze obrażenia i nie wymagała hospitalizacji.

bErwQCBj

Według policji droga krajowa nr 53 będzie całkowicie zablokowana przez ok. cztery godziny. Zorganizowano objazdy. Pojazdy jadące ze Szczytna są kierowane na Kamionek i Szczycionek. Kierowcy jadący z Olsztyna muszą jechać przez Sędańsk. (PAP)

mbo/ bos/

bErwQCBK
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)