Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Warszawa: Dworzec Autobusowy Warszawa Stadion - zamknięty

0
Podziel się

W związku z przygotowaniami do Euro 2012 od czwartku zamknięty jest Dworzec
Autobusowy Warszawa Stadion; autobusy PKS "Polonus" odjeżdżają teraz z Dworca Zachodniego -
poinformował przewoźnik.

bEiJoLsR

W związku z przygotowaniami do Euro 2012 od czwartku zamknięty jest Dworzec Autobusowy Warszawa Stadion; autobusy PKS "Polonus" odjeżdżają teraz z Dworca Zachodniego - poinformował przewoźnik.

Od czwartku wszystkie połączenia autobusowe świadczone przez PKS "Polonus" w kierunku Wyszkowa rozpoczynają kurs z Dworca Zachodniego - przewoźnik poinformował w komunikacie. Kolejnym przystankiem jest Dworzec Wschodni od ul. Lubelskiej - jest to przystanek ZTM: Dworzec Wschodni (Lubelska) 01.

Autobusy powracające do Warszawy zatrzymują się dodatkowo także na przystanku: Al. Zieleniecka 01 - podano.

bEiJoLsT

"Nie ma żadnych negatywnych sygnałów od pasażerów w związku z tą zmianą. Chociaż informowaliśmy o zamknięciu dworca, przypuszczam, że pomyłki jednak mogły się zdarzyć" - powiedziała PAP rzeczniczka PKS "Polonus" w Warszawie Edyta Jaroszkiewicz.

Dodała, że prywatni przewoźnicy, którzy także korzystali z dworca, zapowiadali, że o zmianach poinformują na swoich stronach internetowych.

PKS "Polonus" poinformował, że zakończenie umowy dzierżawy terenu pod Dworcem Autobusowym Warszawa Stadion z miastem stołecznym Warszawą jest związane z inwestycjami dotyczącymi mistrzostw w piłce nożnej Euro 2012. "Zakończenie umowy dzierżawy jest niezależne od PKS +Polonus+ s.a." - zaznaczono.

PKS "Polonus" jest spółką akcyjną Skarbu Państwa. (PAP)

bEiJoLsZ

kno/ bno/

bEiJoLtu
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)