Notowania

warszawa
18.09.2009 16:00

Warszawa: Policjanci odnaleźli rodziców 3-letniego chłopca

# dochodzi inf. o odnalezieniu rodziców chłopca #

Podziel się
Dodaj komentarz

# dochodzi inf. o odnalezieniu rodziców chłopca #

18.09. Warszawa (PAP) - Odnaleźli się rodzice 3-letniego Mateusza, którego znaleziono w piątek rano na parkingu przy ul. Sabały w podwarszawskich Włochach. Według ich relacji chłopczyk miał być w tym czasie w przedszkolu, do którego zawiozła go matka.

O chłopcu samotnie spacerującym po parkingu poinformowano policję pomiędzy godziną 9 a 10 rano. Okazało się, że dziecko jest zadbane, dobrze odżywione i nic mu nie dolega. Rozpoczęły się też poszukiwania bliskich malucha.

Funkcjonariusze apelowali poprzez media o kontakt do osób, które mogłyby mieć jakiekolwiek informacje o chłopcu, na stronie internetowej KSP opublikowano też jego zdjęcia. W końcu zgłosili się rodzice.

"Z relacji mamy wynika, że jak co dzień przed ósmą zawiozła go do przedszkola. Weszli do środka, pomogła mu się rozebrać w szatni i kazała mu iść do opiekunki" - relacjonowała PAP Dorota Tietz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Matka Mateusza powiedziała też, policjantom, że przy wejściu do przedszkola jest domofon, więc nie można z niego tak po prostu wyjść.

"Wszystkie te informacje muszą być teraz sprawdzone i zweryfikowane. Będziemy ustalać w jaki sposób chłopczyk znalazł się na parkingu" - dodała Tietz. (PAP)

pru/ bno/ mow/

Tagi: warszawa, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz