Notowania

wiadomości
09.10.2011 08:08

Wielkopolska: Policja otrzymała trzy zgłoszenia naruszenia ciszy wyborczej

# dot. zmiany wyjaśnień rzecznika policji, powt.depeszy z soboty z godz. 23.28 z powodu błędu technicznego w jej nadaniu #

Podziel się
Dodaj komentarz

# dot. zmiany wyjaśnień rzecznika policji, powt.depeszy z soboty z godz. 23.28 z powodu błędu technicznego w jej nadaniu #

09.10. Poznań (PAP) - Dwa razy w Koninie i raz w Ostrowie Wielkopolskim doszło do naruszenia ciszy wyborczej w Wielkopolsce - poinformował w sobotę PAP rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

Do dwóch naruszeń zakazu agitacji doszło w Koninie.

"Na gorącym uczynku, około godziny pierwszej w nocy, policjanci zatrzymali nie jak wcześniej podałem byłą posłankę, która kandyduje w wyborach do Sejmu, jak zrywała plakaty konkurentów. Zatrzymana jest kandydatką i nie była, ani nie jest posłanką. W tym samym mieście były poseł poinformował, że tuż po północy zauważył przedstawicieli innego komitetu wyborczego, którzy wieszają plakaty wyborcze" - powiedział PAP Borowiak.

Natomiast w Ostrowie Wielkopolskim na policję zgłosił się kandydat, który doniósł, że na jego plakatach nieustaleni sprawcy nakleili kartki z obraźliwymi hasłami.(PAP)

kpr/ drag/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz