Notowania

wiadomości
18.12.2012 10:48

Wojciech Szpil prezesem Totalizatora Sportowego

Rada nadzorcza spółki Totalizator Sportowy powołała we wtorek na prezesa zarządu Wojciecha Szpila - informuje TS na swojej stronie internetowej. Od 21 września 2009 r. Szpil był członkiem zarządu TS odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Rada nadzorcza spółki Totalizator Sportowy powołała we wtorek na prezesa zarządu Wojciecha Szpila - informuje TS na swojej stronie internetowej. Od 21 września 2009 r. Szpil był członkiem zarządu TS odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing. *

Szpil jest absolwentem Wydziału Wzornictwa Przemysłowego stołecznej Akademii Sztuk Pięknych i wielu międzynarodowych kursów menedżerskich. Od początku swojej pracy zawodowej związany z branżą reklamową i marketingiem. Doświadczenie menedżerskie zdobywał w międzynarodowych agencjach reklamowych i korporacjach.

Pod kierownictwem Szpila Totalizator Sportowy przeprowadził m.in. kampanie promocyjne produktów LOTTO.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, od ponad 56 lat działa na rynku gier liczbowych i loterii pieniężnych. Dysponuje siecią ponad 13 tysięcy punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Kwoty przekazywane przez TS najpierw do Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Edukacji Narodowej, którego obecnym dysponentem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki pozwoliły od 1994 r. na wybudowanie i wyremontowanie około 3000 obiektów sportowych. (PAP)

mki/ jbr/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz