Notowania

zagraniczna
24.12.2010 09:09

Wrocław: Z powodu mgły odwołano przyloty krajowe i zagraniczne

Z powodu bardzo złych warunków atmosferycznych - mgły utrudniającej widoczność na wrocławskim lotnisku, w piątek rano odwołano przyloty z Warszawy i Duesseldorfu. Trwają natomiast odprawy pasażerów wylatujących do Dublina, Londynu i Monachium.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Z powodu bardzo złych warunków atmosferycznych - mgły utrudniającej widoczność na wrocławskim lotnisku, w piątek rano odwołano przyloty z Warszawy i Duesseldorfu. Trwają natomiast odprawy pasażerów wylatujących do Dublina, Londynu i Monachium. *

Jak poinformował PAP kierownik obsługi pasażerskiej Portu Lotniczego Wrocław Tomasz Lenart, sytuacja na lotnisku jest dość trudna, mgła ograniczyła bowiem widoczność do 200 metrów. "To nie są warunki do lądowania samolotów, ale pasażerowie wylatujący z Wrocławia są odprawiani na bieżąco. Liczymy, że pogoda poprawi się na tyle, że będą mogli wylecieć" - mówił Lenart.

Na wrocławskim lotnisku odprawiani są pasażerowie czterech rejsów: do Dublina (dwa samoloty) do Londynu i Monachium. "Te loty planowane są za dwie godziny. Mamy nadzieję, że do tej pory mgła opadnie" - powiedział Lenart. (PAP)

umw/ je/

Tagi: zagraniczna, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz