Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rosja
10.02.2013 04:48

Wybuchu gazu w rosyjskim Syktywkarze. Nie żyje sześć osób

Ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych podało, że do eksplozji doszło na placu budowy w jednopiętrowym, betonowym pomieszczeniu gospodarczym dla robotników.

Podziel się
Dodaj komentarz
(william veerbeek/CC BY-NC 2.0/Flickr)

Sześciu ludzi zginęło w nocy z soboty na niedzielę w wybuchu butli z gazem w mieście Syktywkar, w Republice Komi, w północno-wschodniej części europejskiej Rosji - poinformowały rosyjskie służby antykryzysowe.

Ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych podało, że do eksplozji doszło na placu budowy w jednopiętrowym, betonowym pomieszczeniu gospodarczym dla robotników. Ofiary to pracownicy budowlani. Resort dodał, że straż pożarna uratowała jeszcze 13 osób.

W gaszeniu ognia, który pojawił się po wybuchu, uczestniczyło 12 wozów strażackich. Pożar udało się opanować po około dwóch godzinach.

Czytaj więcej w Money.pl
Wielkie polowanie na muzułmanów w Rosji Operacja jest konsekwencją pojawienia się na portalach społecznościowych stron radykalnej wspólnoty nazywającej siebie Petersburskim Dżamaatem.
Putin testuje Zachód. "Przestańcie udawać" -_ Dotychczasowe podejście Zachodu do Rosji Władimira Putina już się nie sprawdza _- pisze politolog Lilia Szewcowa w _ Financial Timesie _.
Tagi: rosja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz