Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek autobusu w Krakowie. Wielu rannych

0
Podziel się:

Autobus MPK był pusty, wyjeżdżał na trasę. Busem z podróżowało 14 osób.

Wypadek autobusu w Krakowie. Wielu rannych
(Pawel998/CC/Wikipedia)

12 osób zostało rannych w wyniku zderzenia autobusu MPK z busem, do którego doszło dziś rano przy ulicy Kocmyrzowskiej w Krakowie - poinformował rzecznik małopolskiej straży pożarnej Andrzej Siekanka.

Autobus MPK był pusty, wyjeżdżał na trasę. Busem z Kazimierzy Wielkiej podróżowało 14 osób. Według wstępnych ustaleń, w wyniku zderzenia ucierpiało 12 osób. Początkowo siedem z nich trafiło do szpitala. Decyzją służb medycznych, wszystkie osoby podróżujące busem zostały zabrane na obserwację do szpitala.

Na ulicy Kocmyrzowskiej wprowadzono ruch wahadłowy. Policja samochody jadące w stronę Krakowa kieruje objazdem ulicy Makuszyńskiego. Jak poinformowała Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji, ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło, kiedy autobus wyjeżdżał z drogi podporządkowanej.

Więcej o wypadkach drogowych - czytaj w Money.pl
Wypadek polskiego autobusu. Są ranni Autokar z Polakami najechał na ciężarówkę ze żwirem na autostradzie A2 koło miasta Porta Westfalica w Nadrenii Północnej-Westfalii. 4
Znów tragedia na drodze Ofiary to prawdopodobnie obywatele Litwy. Rannych zostało osiem osób. Droga nr 8 jest zablokowana.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)