Notowania

poszkodowani
14.03.2010 19:19

Zawalił się namiot cyrkowy, trzy osoby poszkodowane

# dochodzą nowe szczegóły #

Podziel się
Dodaj komentarz

# dochodzą nowe szczegóły #

14.03. Łódź (PAP) - Trzy osoby - a nie jak wcześniej podawano jedna - zostały poszkodowane w wyniku zawalenia się namiotu cyrkowego w niedzielę miejscowości Działoszyn (Łódzkie). Namiot zawalił się w trakcie przedstawienia. Ewakuowano ok. 190 osób.

Jak poinformowała PAP Joanna Kącka z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi do szpitala trafiła 28-letnia kobieta oraz dwie dziewczynki w wieku pięciu i 10 lat. Według informacji PAP dzieci - bezpośrednio po zdarzeniu - pojechały z rodzicami do domu. Dopiero w mieszkaniu zaczęły narzekać na bóle m.in. głowy. Rodzice zawieźli je na badania.

Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną wypadku. Policja zabezpieczyła już dokumentację techniczną namiotu. Przesłuchano osoby, które namiot rozbijały; były trzeźwe. Na miejscu są też m.in. pracownicy Inspektoratu Nadzoru Technicznego. Trwa przesłuchanie właściciela namiotu. Strażacy nadal przeszukują miejsce wypadku, by mieć całkowitą pewność, że nie ma innych poszkodowanych osób.

Według policji, nie ma informacji, by - wyniku zdarzenia - jakieś zwierzę uciekło. W cyrku "występowały": małpka, wąż, pieski i ptaki. (PAP)

jaw/ drag/

Tagi: poszkodowani, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz