Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Znaleziono zwłoki poszukiwanego wz. z zabójstwem małżeństwa

0
Podziel się

Znaleziono zwłoki 55-letniego mężczyzny poszukiwanego w związku z zabójstwem
małżeństwa z Pionek k. Radomia. To sąsiad zamordowanych małżonków, który był z nimi w konflikcie.
Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

bEpOZWqd

Znaleziono zwłoki 55-letniego mężczyzny poszukiwanego w związku z zabójstwem małżeństwa z Pionek k. Radomia. To sąsiad zamordowanych małżonków, który był z nimi w konflikcie. Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Jak poinformowała PAP w niedzielę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Małgorzata Chrabąszcz, zwłoki 55-latka znalazł w sobotę przypadkowy przechodzień w lesie w okolicy Pionek.

Rzeczniczka potwierdziła, że 55-letni mężczyzna był w ostatnich dniach poszukiwany przez policję. Według Chrabąszcz miał on złożyć wyjaśnienia, bo był w konflikcie z zamordowanym we wtorek małżeństwem. Jak podawały lokalne media, sąsiedzi spierali się o drogę dojazdową na teren posesji.

bEpOZWqf

Rzeczniczka dodała, że śledztwo w sprawie śmierci małżeństwa będzie kontynuowane. Na podstawie zabezpieczonych śladów kryminalistycznych śledczy będą ustalać, czy mężczyzna, którego zwłoki znaleziono w lesie, ma związek z zabójstwem.

Ciała 52-letniej kobiety i jej o rok starszego męża znaleziono we wtorek w nocy na terenie ich posesji w Pionkach. Według prokuratury po wstępnych oględzinach zwłok u ofiar stwierdzono liczne obrażenia głowy. Tuż po zdarzeniu policja zatrzymała trzy osoby. Po złożeniu wyjaśnień w charakterze świadków zostały one zwolnione do domu. (PAP)

ilp/ ls/

bEpOZWqG
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)