Trwa ładowanie...
bEpPcehx

Notowania

Przejdź na

Bankowość dla najbogatszych. Im więcej zarabiasz, tym lepsza oferta

- Części naszych klientów zależy na maksymalizacji zysku, innym na lepszym dostępie do banku, jeszcze innym na usługach concierge. Dla większości, z którą miałem przyjemność pracować, maksymalizacja zysku odbywa się poza bankiem. Bank jest miejscem, gdzie zgromadzone aktywa są oczywiście w bezpieczny sposób inwestowane, ale maksymalizacja zysku nie jest najbardziej istotna. W Santanderze umownym progiem wejścia jest milion złotych. Im większe progi, tym większa oferta banku - mówił w programie "Biznes Mówi" Wojciech Sieńczyk, dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej, Santander Bank Polska.

0
0
23
Podziel się
Komentarze (23)
zobacz więcej komentarzy (23)
bEpPcehJ
KOMENTARZE
(23)
Graża
4 miesiące temu
W Getin Noble przyzwoicie jak na banki.
Mako
5 miesięcy temu
Rozwój technologii DeFi w najbliższych latach, a może i miesiącach, znacząco osłabi pozycję banków tradycyjnych. Już dzisiaj widać ich słabość spowodowaną zwykłym lenistwem. Zabezpieczenia z banków centralnych po 0,1%, a kredyty z oprocentowaniem od kilku do kilkudziesięciu procent. Do tego bandyckie prawo pozbawiające banki odpowiedzialności za depozyty w przypadku upadłości.
josef
7 miesięcy temu
To są jak na polskie warunki to zwyczajni złodzieje i lichwiarze.W Polsce nie ma normalnej bankowości,a Belka za swój podatek powinien być rozstrzelany bez sądu!To jest zwyczajny szkodnik na organiźmie ludzkim
bEpPceib
fin
10 miesięcy temu
oczywiście kosztem tego biedniejszego
poll
rok temu
Tak było zawsze, to nic nowego
...
Następna strona