Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bankowość dla najbogatszych. Im więcej zarabiasz, tym lepsza oferta

- Części naszych klientów zależy na maksymalizacji zysku, innym na lepszym dostępie do banku, jeszcze innym na usługach concierge. Dla większości, z którą miałem przyjemność pracować, maksymalizacja zysku odbywa się poza bankiem. Bank jest miejscem, gdzie zgromadzone aktywa są oczywiście w bezpieczny sposób inwestowane, ale maksymalizacja zysku nie jest najbardziej istotna. W Santanderze umownym progiem wejścia jest milion złotych. Im większe progi, tym większa oferta banku - mówił w programie "Biznes Mówi" Wojciech Sieńczyk, dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej, Santander Bank Polska.

0
0
23
Podziel się
Komentarze (23)
zobacz więcej komentarzy (23)
KOMENTARZE
(23)
Graża
2 lata temu
W Getin Noble przyzwoicie jak na banki.
Mako
2 lata temu
Rozwój technologii DeFi w najbliższych latach, a może i miesiącach, znacząco osłabi pozycję banków tradycyjnych. Już dzisiaj widać ich słabość spowodowaną zwykłym lenistwem. Zabezpieczenia z banków centralnych po 0,1%, a kredyty z oprocentowaniem od kilku do kilkudziesięciu procent. Do tego bandyckie prawo pozbawiające banki odpowiedzialności za depozyty w przypadku upadłości.
josef
2 lata temu
To są jak na polskie warunki to zwyczajni złodzieje i lichwiarze.W Polsce nie ma normalnej bankowości,a Belka za swój podatek powinien być rozstrzelany bez sądu!To jest zwyczajny szkodnik na organiźmie ludzkim
fin
2 lata temu
oczywiście kosztem tego biedniejszego
poll
3 lata temu
Tak było zawsze, to nic nowego
...
Następna strona