Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Pekao S.A. Paweł Jurek nowym rzecznikiem prasowym banku

8
Podziel się:

Paweł Jurek został rzecznikiem prasowym Banku Pekao S.A. - poinformował bank w komunikacie. Wcześniej pracował w mediach, był też m.in. rzecznikiem prasowym ministerstwa finansów.

Paweł Jurek został nowym rzecznikiem banku Pekao S.A.
Paweł Jurek został nowym rzecznikiem banku Pekao S.A. (Pekao S.A., Materiały prasowe)

O powołaniu Pawła Jurka na stanowisko rzecznika prasowego Bank Pekao S.A. poinformował w komunikacie. Czytamy w nim, że nowy rzecznik objął tę pozycję 6 lipca.

Jak przypomina bank w komunikacie, Paweł Jurek od 2013 roku pracował w administracji, gdzie odpowiadał za kontakty z mediami. Przez ostatnie lata był związany z: ministerstwem edukacji narodowej, ministerstwem infrastruktury i rozwoju oraz ministerstwie finansów.

W tym ostatnim pracował od 2015 roku. Natomiast od 2018 roku pełnił rolę rzecznika prasowego, a rozstał się z resortem dokładnie 1 lipca 2020 roku.

Zobacz także: Zobacz też: Niskie stopy procentowe. "<a href="https://wiadomosci.wp.pl/rada-polityki-pienieznej-rpp-6128901173495425c">RPP</a> nie wypełniła swojego zadania"

Wcześniej przez wiele lat Paweł Jurek pracował w mediach. Był m.in. redaktorem naczelnym i dyrektorem programowym Radia Plus. Współpracował także z "Dziennikiem Zachodnim" oraz "Gościem Niedzielnym".

Jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(8)
Annn
4 lata temu
Dojną Polskę znowu dał im Pan . Musimy zmienić Pana. W Pekao jest więcej dyrektorów niż ludzi pracujących w oddziałach.Na bogato....
hghgh
4 lata temu
wystarczy spojrzeć na ten mętny wyraz twarzy żeby wiedzieć że ten koleś myśli tylko o własnej kasie i stołku...jak tak ma wyglądać dobra zmiana...to czym ona się różni od kolesiostwa z PO? same męty niezależnie od barw politycznych...bo chyba nie pomyślicie że ten kolo był apolityczny?
ale jaja
4 lata temu
"fachowiec"uznal ze kasa w ministerstwie jest za mała a parti za wierność i zasługi znalazła dobrze płatna fuche w banku.
rrrrrrrr
4 lata temu
#chcemytestów Światowa Organizacja Zdrowia mówi „testuj, testuj, testuj”, a w PL wciąć robi się wielokrotnie mniej testów niż w Niemczech. Można być nosicielem i zarażać nie mają żadnych objawów! JEŚLI SIĘ ZGADZASZ SKOPIUJ I UDOSTĘPNIJ
PZPR
4 lata temu
fachowcy ( ͡• ͜ʖ ͡• ) z nadania partyjnego.