Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Alior Sync zmieni się w T-Mobile Usługi Bankowe

0
Podziel się:

Umowa pomiędzy dwoma firmami została zawarta na pięć lat.

Alior Sync zmieni się w T-Mobile Usługi Bankowe
(Wajszczak/Reporter)

Rebranding Alior Sync na T-Mobile Usługi Bankowe zostanie przeprowadzony w ciągu najbliższych tygodni.

Spółka podała, że w ramach rebrandingu zmieniony zostanie projekt strony internetowej, systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnych.

Operator podał, że po zmianie nazwy na _ T-Mobile Usługi Bankowe, dostarczane przez Alior Bank _, nadal pozostaną niezmienione główne warunki dotychczasowej oferty Alior Sync, a po rebrandingu zaprezentowana ma być dodatkowa oferta. Z usług T-Mobile Usługi Bankowe będą mogli korzystać klienci wszystkich sieci komórkowych.

W grudniu 2012 roku bank podpisał z T-Mobile Polska umowę o współpracy, na mocy której T-Mobile będzie świadczył usługi pośrednictwa finansowego.

T-Mobile, działając jako pośrednik banku, zaoferuje wybrane produkty w swoich punktach sprzedaży, zapewniając brand i marketing. Oferta obejmie rachunki bankowe, depozyty, kredyty, pożyczki i limity kredytowe oraz karty płatnicze. Operator i bank będą świadczyli usługi dla osób fizycznych, w tym prowadzących działalność gospodarczą oraz małych i średnich firm.

Umowa została zawarta na pięć lat, z możliwością przedłużenia o kolejnych pięć lat. Styczniowe NWZ Alior Banku zdecydowało w sprawie współpracy z T-Mobile. Bank planuje, że dzięki tej współpracy do końca 2018 roku pozyska około 2 mln nowych klientów.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)