Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Damian Słomski
Damian Słomski
|

Kilka banków informuje o awariach. Problemy m.in. w Pekao, ING i Millennium

182
Podziel się

Na portalach społecznościowych kilku banków pojawiły się komunikaty o awariach i pracach serwisowych. Chodzi o dostęp do kont głównie przez platformy internetowe.

Jednego dnia problemy pojawiły się w kilku bankach.
Jednego dnia problemy pojawiły się w kilku bankach. (Stefan Maszewski / East News)
bDmwRsbp

Z dokonaniem przelewów, sprawdzenia salda czy wykonaniem innych operacji bankowych mogą mieć problemy klienci drugiego największego banku w Polsce, a więc w Pekao. Do awarii lub przerw technicznych przyznały się też ING Bank Śląski, Alior Bank, Millennium, BGŻ BNP Paribas i Getin Bank.

Na Facebooku Pekao poinformowało, że "logowanie do Pekao24 oraz PeoPay jest utrudnione. Pracujemy nad jak najszybszą poprawą działania bankowości elektronicznej".

Z kolei na stronie internetowej ING Banku Śląskiego pojawił się komunikat: "Między godziną 12:00 a 13:00 występowały problemy z dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej naszego banku. W tej chwili nasze systemy działają. Chwilowo nie ma dostępu do historii transakcji oraz analizy wydatków. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu".

bDmwRsbr

Do chwilowych utrudnień w dostępie do bankowości internetowej przyznaje się Alior Bank. Zastrzega jednak, że transakcje wykonywane kartami płatniczymi odbywała się w niezakłócony sposób.

Problemy z bankowością mobilną pojawiły się z kolei w Banku Millennium.

Czasowe ograniczenia pojawiły się również na platformach Pl@net, Biznes Pl@net i GOmobile, które umożliwiają dostęp do kont w BGŻ BNP Paribas.

bDmwRsbx

"Informujemy, że z system bankowości internetowej Pl@net jest chwilowo niedostępny. Pracujemy nad przywróceniem działania systemu. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy" - informuje bank.

"Chwilowe utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej" - zgłosił też Getin Bank.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDmwRsbS
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(182)
K79
2 lata temu
To już kolejny tydzień z takimi awariami... Czy nasze pieniądze są bezpieczne? Nawet naiwni widzą już że to co najmniej niepokojące? Dlaczego KNF milczy? Znowu hakerzy z Rosji mają ubaw naszym kosztem?
ddd
2 lata temu
cos za czesto te awarie .. przygotowania do krachu?
psiknapisik
2 lata temu
Liczą kasę, potrzebują 1 zł na przejęcie.
bDmwRsbT
klientka
2 lata temu
skoro banki nie potrafia zapewnic bezpieczenstwa klientom, to ich szefowie powinni natychmiast podac sie do dymisji a banki zlikwidowac. place co miesiac haracz za utrzymanie konta a oni mają w 4 literach moje bezpieczenstwo. Gdzie KNF i MF? Czy tam są świete krowy jak w bankach bez zadnej odpowiedzialności?
Nostradamus
2 lata temu
Tak to wygląda jak kasę trzymasz w banku, jedna awaria i możesz zęby w kaloryfer wbić a oni poinformują, że trwają prace modernizacyjne.Na dodatek byle urzędnicza łachudra może ci zablokować do konta i nie poniesie żadnych konsekwencji.
...
Następna strona