Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Awaria w Eurobanku pod kontrolą

0
Podziel się

Klientom Eurobanku wolniej aktualizują się salda.

Awaria w Eurobanku pod kontrolą
(PAP/Adam Warżawa)
bEgytLIl

Jeszcze przez godzinę ma być usuwana awaria, której doświadczają klienci Eurobanku. Tym, którzy korzystają z usług tego banku, wolniej aktualizują się salda.

Anna Kula z Eurobanku zapewniła, że problem jest przejściowy, a utrudnienia nie potrwają długo. - _ Oczywiście pieniądze naszych klientów są bezpieczne _ - podkreśliła Kula.

Eurobank oferuje usługi finansowe dla osób fizycznych, specjalizuje się w kredytach konsumpcyjnych i hipotecznych oraz kartach kredytowych. Obecnie jego właścicielem jest grupa Societe Generalne, która posiada ponad 99 procent akcji.

bEgytLIn
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/53/t96309.jpg ) ] (http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/piec;sposobow;na;walke;z;bankiem;o;swoje;prawa,157,0,687005.html) Pięć sposobów na walkę z bankiem o swoje prawa Pokrzywdzonym pomagają rzecznik konsumentów czy arbiter bankowy przy ZBP lub KNF.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/55/t96311.jpg ) ] (http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/barbich;nie;zostawiajcie;transakcji;na;ostatnia;chwile,39,0,619047.html) Barbich: Nie zostawiajcie transakcji na ostatnią chwilę Związek Banków Polskich przeprasza za wczorajszą awarię.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/55/t96311.jpg ) ] (http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/awaria;w;mbanku;usunieta,35,0,618787.html) Awaria w mBanku usunięta Klienci mogą już logować się do systemu. _ Pieniądze są bezpieczne _- zapewnia bank.
bEgytLIO
eurobank
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)