Notowania

banki
07.11.2018 21:40

Czarnecki miesza w zarządach swoich banków. Odchodzi Bury, w Idei rządzić będzie Pruski

Tobiasz Bury przestał być szefem Idea Banku - podała spółka w komunikacie. Jego miejsce zajmie Jerzy Pruski. Ten dotąd był wiceprezesem Getin Noble Banku.

Podziel się
Dodaj komentarz
Tobiasz Bury prezesem Idei był jedynie przez kilka miesięcy.

Spore kadrowe zmiany zachodzą w przeżywającym problemy imperium bankowym Leszka Czarneckiego. W środę wieczorem Idea Bank poinformował w komunikacie, że Tobiasz Bury złożył rezygnację z funkcji prezesa. Nie podano ani przyczyn tej decyzji.

Prawdopodobnie nie była ona jednak nagła. Chwilę wcześniej Getin Noble Bank poinformował, że wiceprezesem banku przestaje być Jerzy Pruski. Parę minut później w kolejnym komunikacie podano, że zostanie on szefem Idea Banku.

"Rada Nadzorcza Emitenta powołała Pana Jerzego Marka Pruskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Emitenta. Jednocześnie Rada Nadzorcza Emitenta powierzyła z dniem dzisiejszym Panu Jerzemu Markowi Pruskiemu pełnienie obowiązków Prezesa Zarządu Emitenta" - czytamy w komunikacie Idei.

Tagi: banki, czarnecki, giełda, wiadomości, giełda na żywo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
07-11-2018

fdCo tu komentować--- dno ,dno i jeszcze raz dno

08-11-2018

dvbKto to jest --to jest dziedzic pruski---ale jak on jest ubrany--w scenariuszu mam napisane, wchodzi dziedzic pruski. pruski Wawrzyniec pruski … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (2)