Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Konrad Pluciński
|

Konto za zero i 600 zł dla aktywnych

0
Podziel się:

Nawet 600 złotych zwrotu dla aktywnych użytkowników rachunku Lubię to! Konto w Banku BPH.

Konto za zero i 600 zł dla aktywnych
(greg801/iStockphoto)

Bank BPH zwraca 3 proc. wydatków zrealizowanych kartą i to we wszystkich sklepach. Wystarczy założyć rachunek Lubię to! Konto, żeby w ciągu roku zyskać nawet 600 złotych premii.

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku. Oznacza to, że premię może dostać każdy, kto do końca czerwca zawnioskuje o założenie rachunku wraz z kartą płatniczą, pod warunkiem, że po pierwszym stycznia bieżącego roku nie był klientem banku. To w zasadzie jedyne ograniczenie. Premia w wysokości 3 procent od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą wypłacana będzie do końca kolejnego miesiąca po ich zrealizowaniu. Co miesiąc, przez rok od założenia rachunku możemy otrzymywać z banku nawet 50 złotych, czyli łącznie 600 złotych. Maksymalny zwrot dostaniemy, gdy w każdym miesiącu wydamy kartą co najmniej 1 667 złotych.

Rachunek prowadzony jest za darmo, bez żadnych dodatkowych warunków. Bez opłat możemy też realizować wszystkie przelewy internetowe i mobilne oraz wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w kraju. Staje się to cechą unikalną, ponieważ większość banków, jeśli zwalnia z opłaty za prowadzenie rachunku, to robi to np. pod warunkiem realizowania określonych wpływów na konto.

R E K L A M A

Również karta bankomatowa może być bezpłatna, jeśli dokonamy nią przynajmniej 4 dowolnych operacji bezgotówkowych w miesiącu. W innym przypadku zapłacimy za nią 6 złotych, jednak przy założeniu, że zależy nam na otrzymaniu premii w możliwie jak najwyższej wysokości, warunek ten nie powinien stanowić żadnego problemu.

Bank BPH w ostatnim czasie uruchomił nowoczesną usługę, dzięki której Lubię to! Konto daje nam również możliwość płacenia telefonem. Wykorzystywana jest do tego technologia NFC. W tym celu w przeciągu kilku minut od zakończenia procesu wnioskowania na karcie SIM telefonu jest instalowana karta MasterCard. Smatfona wyposażonego w antenę NFC i kartę SIM NFC możemy użyć wszędzie tam, gdzie płacimy tradycyjną karta zbliżeniową, czyli w ponad 266 tys. miejsc. Z rozwiązania, które cieszy się coraz większą popularnością mogą już korzystać klienci sieci Orance i T-Mobile. Bank BPH jest pierwszym bankiem oferującym karty NFC dla klientów obu operatorów.

Zwrot dla aktywnych, to jednak nie jedyna promocja dotycząca rachunku Lubię to! Konto z której możemy skorzystać. Dodatkowe 50 złotych dostaniemy, jeśli zdecydujemy się uruchomić limit kredytowy w naszym rachunku. Na wypłatę tej premii będziemy musieli jednak poczekać pół roku. Oczywiście pod warunkiem, że w międzyczasie nie zrezygnujemy z przyznanego limitu.

Szczegóły promocji można znaleźć wregulaminie.

Eksperci walutowi
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)