Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Gawłowski
|

Toyota Bank wprowadza konto hybrydowe

0
Podziel się:

Toyota Bank wprowadza na polski rynek nowy rodzaj konta bankowego. Konto hybrydowe to rachunek, łączący w sobie funkcje konta rozliczeniowego i oszczędnościowego o wysokim oprocentowaniu: 6,75%.

Toyota Bank wprowadza konto hybrydowe
(PAP / EPA)

*Toyota Bank wprowadza na polski rynek nowy rodzaj konta bankowego. Konto hybrydowe to rachunek, łączący w sobie funkcje konta rozliczeniowego i oszczędnościowego o wysokim oprocentowaniu: 6,75%. *

Konto hybrydowe w Toyota Bank to pierwsza tego typu oferta na polskim rynku. To połączenie funkcji konta osobistego z kontem oszczędnościowym, dzięki któremu klient otrzymuje rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) z jednym z najwyższych na rynku oprocentowaniem: 6,75% niezależnie od ilości zgromadzonych środków.

- _ Na rynku funkcjonuje już wiele kont oszczędnościowych, które mają zapewnić dostęp do środków przy jednoczesnym wysokim oprocentowaniu. Oczywiście w każdym z tych przypadków dostęp do pieniędzy jest w jakiś sposób utrudniony - jeśli nie przez ilość możliwych transakcji to przez wysoki koszt tych przelewów, nie mówiąc o tym, że Klienci zmuszeni są do posiadania innych kont, pełniących funkcje rozliczeniowe. _

_ Zdecydowaliśmy się więc zaoferować innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli im korzystać z jednego wszechstronnego konta, ciesząc się pełną swobodą dysponowania pieniędzmi oraz wysokimi zyskami z posiadanego kapitału _ - mówi Piotr S. Juda, Prezes Zarządu Toyota Bank.

Otwarcie konta hybrydowego jest bezpłatne, a za jego prowadzenie pobierana jest opłata w wysokości 10 zł miesięcznie. Wpłat na konto, jak i wypłat z niego, można dokonywać w formie bezgotówkowej.

Obok wysokiego oprocentowania połączonego z miesięczną kapitalizacją odsetek i nieograniczonej możliwości dokonywania przelewów wewnętrznych i zewnętrznych, za które pobierana jest opłata 0,50 zł, konto oferuje również możliwość wypłacania pieniędzy ze wszystkich bankomatów na terenie całego kraju, w tym trzech bezpłatnych wypłat w miesiącu.

Bank zaoferuje szeroką gamę usług powiązanych z kontem, takich jak: możliwość otwarcia wysokooprocentowanej lokaty czy uzyskanie limitu kredytowego. Posiadacze konta mogą również otrzymać do niego bezpieczną kartę debetową Toyota Super Red III lub Toyota Ruby Passion, zabezpieczoną mikroprocesorem.

_ - Liczymy na to, że nasza nowa oferta spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Tym bardziej, że konto hybrydowe to nie tylko wysokie odsetki, ale również bezpieczeństwo i stabilne zaplecze finansowe banku. Gwarancją tego jest wieloletnie doświadczenie oraz silna i niezachwiana od ponad 20 lat sytuacja ekonomiczna Toyoty, którą potwierdza rating AAA koncernu _- dodaje Piotr S. Juda.

wiadomości
banki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)