Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Tomasz Machała
Tomasz Machała
|

Sebastian Kulczyk w Davos. Pierwsza wizyta polskiego milionera na Światowym Forum Ekonomicznym

170
Podziel się:

Davos to przede wszystkim networking. Lubię słuchać ciekawych i mądrych ludzi, od których mogę się czegoś nauczyć. Myślę, że w Davos mogę tego doświadczyć - mówi Sebastian Kulczyk w rozmowie z Tomaszem Machałą, redaktorem naczelnym i wiceprezesem Wirtualnej Polski.

Sebastian Kulczyk w Davos. Pierwsza wizyta polskiego milionera na Światowym Forum Ekonomicznym
(WP money.pl)

- Davos to przede wszystkim networking. Lubię słuchać ciekawych i mądrych ludzi, od których mogę się czegoś nauczyć. Myślę, że w Davos mogę tego doświadczyć - mówi Sebastian Kulczyk w rozmowie z Tomaszem Machałą, redaktorem naczelnym i wiceprezesem Wirtualnej Polski.

Dla Sebastiana Kulczyka obecność w Davos takiej osoby jak on, łączącej świat nowoczesnego i tradycyjnego biznesu, nie jest kontrowersyjna. - Widać tu wielu ludzi związanych z nowymi technologiami, również w finansach. I nie mówię tylko o kryptowalutach, choć to tutaj ważny temat - mówi właściciel Kulczyk Investments.

To jego pierwsza wizyta na Światowym Forum Ekonomicznym. Czym dla niego jest Davos?

- To przede wszystkim networking. To miejsce, w którym poznaje się wielu ciekawych ludzi potrafiących łączyć bardzo różne światy, które oczywiście łączą się z biznesem i ekonomią. Mamy tu przedstawicieli zarówno bardzo tradycyjnych branż, jak i świata nowoczesnego - nie tylko związanego z finansami. Cały świat się tu spotyka, żeby wymienić się opiniami, ale też żeby robić networking - mówi Sebastian Kulczyk.

Przyznaje, że ciekawi go, jak wyglądają dyskusje na Forum, czego dotyczą. Chciałby się przekonać na własnej skórze, czy to miejsce rzeczywiście ma tak olbrzymie znaczenie, jak mówi się na świecie. - Lubię przyjeżdżać na konferencje i fora, w których biorą udział wybitni paneliści, od których można się sporo nauczyć. Lubię słuchać ludzi mądrych, ciekawych. Myślę, że Davos jest takim miejscem, gdzie można tego doświadczyć - dodaje Sebastian Kulczyk.

Relację z wydarzenia można śledzić na money.pl w specjalnej sekcji Davos 2018.

davos 2018
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(170)
Rabbe
5 lata temu
Nie pisać mi tu teorii spiskowych. Wszyscy wiemy że Sebastian zaczynał od handlu na bazarze z łóźka polowego jak jego słynny tato. Od pucybuta do milionera, american dream ziścił się na naszych oczach nie w cudownej ameryce, tylko tu na ziemi, tej ziemi. Każdy polak tak może, co nie?
Mosze
5 lata temu
Jakiego milionera! MILIARDERA! Obrażacie Pana Kulczyka, świętą pamięć jego ojca i naród polski, że u nas sami biedacy i co najwyżej milionerzy.
jagoda
5 lata temu
[/cytat]Lubię słuchać ciekawych i mądrych ludzi, od których mogę się czegoś nauczyć. Taka cecha w cenie.
iti
5 lata temu
kiedy rodzina kulczyków odda pieniądze zrabowane Polakom przez tatusia i spółkę?
Jerzy
5 lata temu
To jest sztuka zbudować najdroższą autostradę na świecie.
...
Następna strona