Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Akcjonariusze MCI Capital zdecydują 30 VI o niewypłacaniu dywidendy

2
Podziel się

Akcjonariusze MCI Capital zdecydują na walnym zgromadzeniu, zwołanym na 30 czerwca br., o przeznaczeniu zysku netto za 2019 r. na kapitał zapasowy, wynika z projektów uchwał.

Akcjonariusze MCI Capital zdecydują 30 VI o niewypłacaniu dywidendy
(Flickr)
bEpyXODF

"Zwyczajne walne zgromadzenie MCI Capital S.A. postanawia, że wynikający ze sprawozdania finansowego spółki zysk netto wykazany przez spółkę w roku obrotowym od dnia 01.01.2019 roku do dnia 31.12.2019 roku w wysokości 113 390 249,69 zł zostanie przeznaczony w całości na kapitał zapasowy spółki" - czytamy w projekcie uchwały.

MCI Capital to utworzona w 1999 r., to jedna z wiodących w regionie CEE, publicznie notowana grupa private equity o charakterze multistage. MCI, za pośrednictwem funduszy PE/VC, realizuje inwestycje w obszarze early stage, growth stage i expansion/buyout stage w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a także w Europie Zachodniej i Skandynawii. MCI Capital jest notowane na GPW od 2001 r.

bEpyXOEi
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
akcjonariusz ...
rok temu
Brawo pan prezes!!! Limited Partner bez dywidendy! Takie cuda tylko na GPW!!!
Majakas
rok temu
Fundusz typu Capital Partners nie płacący dywidendy to światowy ewenement, oczywiście towarzysz T.Cz. od wypłaty środków woli przeprowadzać skup akcji za ułamek ich wartości księgowej, aby tym samym zwiększać swój udział w spółce kosztem akcjonariuszy mniejszościowych. A póżniej wyraża swoje wielkie zdziwienie że na spółce jest takie dyskonto skoro nie szanuje innych...