Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

AliExpress planuje inwestycje w Polsce, zacieśnianie współpracy z bankami

3
Podziel się:

Warszawa, 06.05.2020 (ISBnews/ISBtech.pl) - AliExpress uważa Polskę za jeden z trzech swoich kluczowych rynków w Europie, a także jeden z najlepszych na świecie i zapowiada dalsze inwestycje w naszym kraju, poinformował ISBtech dyrektor ds. rozwoju strategicznego na CEE w Aliexpress Łukasz Dwulit.

AliExpress planuje inwestycje w Polsce, zacieśnianie współpracy z bankami

"Polska pozostaje dla nas jednym z trzech kluczowych rynków w Europie, a także jednym z najlepszych na świecie. Planujemy dalsze inwestycje w polski rynek. W najbliższym czasie szczególnie ważne będzie dla nas ulepszanie metod płatności oraz zacieśnianie współpracy z bankami" - powiedział ISBtech Dwulit.

Zaznaczył, że w sytuacji pandemii platforma dostosowuje działania do zmieniającej się rzeczywistości oraz optymalizuje łańcuchy dostaw.

"AliExpress nieustannie się zmienia, by spełniać oczekiwania swoich klientów i oferować usługi na jak najwyższym poziomie. Zamówienia realizujemy w normalnym trybie i bez opóźnień" - dodał dyrektor.

Podkreślił, że liczne dane pokazują, iż pandemia koronawirusa stała się motorem napędowym dla e-handlu.

"Obecnie notujemy duży wzrost zainteresowania produktami przeznaczonymi na walkę z koronawirusem, a także w kategoriach samochodowych czy związanych z remontowaniem domu czy ogrodnictwem" - dodał Dwulit.

AliExpress to platforma zakupowa należąca do Alibaba Group.

Sebastian Gawłowski

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
Tak
2 lata temu
Firmy spoza UE powinny płacić znacznie wyższe podatki.
Kaszub
2 lata temu
Nie wpuszczać źółtków do Europy.Oni po to wypuścili wirusa żeby przejmować firmy w Europie.Tak samo z tym szpiegowskie Huwawejem.Dzieki tym telefonem wiedzą i widza wszystko
Ghff
2 lata temu
Po pierwsze budowa logistyki w Polsce od podstaw przesyłka w Polsce od dwóch miesięcy i już nie dojdzie została skradziona, po drugie jak zgłaszam spór to Ali na to w nosie bo przesyłka w drodze po trzecie drogo wszystko podrożało do tego koszty przesyłki ,kiepsko to widzę