Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Aplikacja mobilna CCC ma ponad 2 mln użytkowników po 1,5 roku działania

0
Podziel się:

Aplikacja mobilna CCC zanotowała ponad 2 mln użytkowników po 1,5 roku od uruchomienia, podała spółka. Aplikacja jest już dostępna na sześciu rynkach - w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Austrii i na Węgrzech, a w planach jest jej wprowadzenie na dwa kolejne.

Aplikacja mobilna CCC ma ponad 2 mln użytkowników po 1,5 roku działania
bEDlVWyJ

"Nasz omnichannelowy ekosystem sprzedaży zakłada postawienie w centrum klienta i bycie wszędzie tam gdzie ona czy on. W ostatnim miesiącu z naszej aplikacji skorzystało ponad 600 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy spędzają z marką więcej czasu (średnio o minutę dłużej niż na www podczas danej wizyty), otwierają ją 2x w tygodniu, mają z nami bardziej jakościową interakcję i są w nią bardziej zaangażowani. Jest to też droga do odmładzania bazy klientów CCC - aplikacja jest niezwykle popularna zwłaszcza wśród klientów w wieku 18-24 lat" - powiedział Head of Ecommerce Campaigns & Mobile APP w CCC Michał Pachnik, cytowany w komunikacie.

Spółka podała, że aplikacja otrzymuje wysokie oceny użytkowników - średnio 4,4 w sklepie Google Play i 4,7 w App Store, a zespół pracuje nad rozwojem kolejnych funkcji aplikacji.

"Chcemy, aby docelowo odpowiadała za ponad połowę sprzedaży z kanału mobilnego, była jednym z głównych okien do świata marek CCC i pierwszym punktem cyfrowego kontaktu klientów z nami"- powiedział dyrektor ds. Rozwoju Omnichannel CCC Jakub Jasiński.

bEDlVWyL

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.

bEDlVWzm
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)