Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
24.01.2020 13:26

Atal wprowadził do oferty 107 lokali w ramach Atal Bosmańska w Gdyni

Atal wprowadził do oferty 100 mieszkań oraz 7 lokali usługowych w ramach Atal Bosmańska w Gdyni, podała spółka. Planowany termin oddania do użytkowania inwestycji to I kwartał 2022 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

Architekci położyli szczególny nacisk na funkcjonalność oraz wygodę. W ten sposób osiągnięto zróżnicowane wnętrza jedno i dwupoziomowe, o metrażu od 35,94 do 91,64 m2 oraz o układach od 2 do 6 pokoi. Ceny za m2 zaczynają się od 6,5 tys. brutto, podano.

"Atal w Trójmieście obecny jest od 2016 roku, to dla nas niezwykle perspektywiczny rynek, na którym planujemy dalszy rozwój oferty. Atal Bosmańska to nasz najnowszy projekt, jest on idealny dla osób, które chcą mieszkać w kameralnym otoczeniu, ale również w bliskim zasięgu miasta. Jest to doskonałe miejsce dla ludzi, którzy poszukują spokojnego i bezpiecznego mieszkania o wysokim standardzie. W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców przestrzeń kompleksu podzielono na ogólnodostępną oraz prywatną. Od ulicy Bosmańskiej zaplanowano lokale handlowo-usługowe, natomiast wewnętrzny teren osiedla dostępny jest już wyłącznie dla mieszkańców" - powiedziała dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży i marketingu Angelika Kliś, cytowana w komunikacie.

Atal Bosmańska to nie jedyna propozycja Atalu na trójmiejskim rynku. Deweloper oferuje również mieszkania i lokale inwestycyjne w Modern Tower - prestiżowej inwestycji oddającej wielkomiejski charakter Gdyni. Dostępne są także ostatnie, gotowe do odbioru apartamenty inwestycyjne w Atal Baltica Towers oraz lokale usługowe w inwestycji Przystań Letnica, przypomniano.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz